Tradičná rodinná receptúra

Pečieme tak, ako nás to naučila naša stará mama. Držíme sa tradičných rodinných receptov aj postupov, vďaka čomu je chuť aj kvalita našich výrobkov už roky rovnaká. Nemeníme recepty a stále pečieme s tými istými poctivými surovinami, ako kedysi. 

Pracná ručná výroba

Za každým jedným vyrobeným perníkom, bábovkou či medovým plátom sú ruky človeka. Ručne zarábame cesto, miesime, vykrajujeme a dávame do pece. Každý jeden náš výrobok prejde rukami pekára, pretože si myslíme, že poctivú ručnú výrobu nemôžu nahradiť žiadne stroje.

Poctivé slovenské suroviny

Vieme, že kvalita našich výrobkov závisí hlavne od kvality vstupných surovín. Máme preto poctivých dodávateľov, vďaka ktorým majú naše výrobky vysokú kvalitu. 90 % surovín použitých v našich výrobkoch je pôvodom slovenských, čím sa snažíme podporovať slovenských farmárov. 

Vyrábame pre veľké reťazce

Sme malá rodinná firma, ktorá svoje výrobky dodáva veľkým obchodným reťazcom. Naše výrobky môžete ochutnať v sieti reťazcov Kaufland, Billa, Jednota, Terno, Metro či Labaš. Nájdete nás taktiež v sieti Tesco, pre ktoré pečieme pod značkou Tesco Štandard. V rámci tejto výroby sme každoročne auditovaní a podliehame pravidelným testom kvality. 

Sme environmentálne zodpovední

Uvedomujeme si našu environmentálnu zodpovednosť. V našich výrobkoch sme preto minimalizovali podiel palmového oleja, kvôli ktorému sa klčujú vzácne pralesy. Zaviazali sme sa tiež, že do konca roka 2020 ho úplne odstránime z našich výrobkov a spoločne tak zabojujeme proti ničeniu cenných ekosystémov.

Pri nadbytočnej produkcii bezodplatne venujeme naše výrobky v rámci záručnej doby do škôlok alebo domovov dôchodcov. Predídeme tak vyhadzovaniu potravín, no práve naopak, zachránime ich kým sú ešte čerstvé a potešíme tak niekoho ďalšieho.

Sladké aj slané pekárenské výrobky
Celý sortiment našich produktov

Naše vlastné produkty pečieme ručne podľa starých rodinných receptúr. Ostatný sortiment je doplnený výrobkami značiek Kuchenmeister a Mestemacher, pre ktoré sme výhradnými dodávateľmi na slovenský trh.

145
koláčov
200
chlebov
85
medových plátov
99
perníkov